Ky sezon plot surpriza... 'Pare me Miliona', Nje Super Hit nga Marsel Ademi dhe Vllaznim Qukovci

Artisti i njohur Marsel Ademi sapo ka publikuar Video Klipin e tij me te ri per kete sezon veror. Nje bashkepunim i qe lluar me se miri me artistin e njohur Vllaznim Qukovci. Me sa shohim djemte kane provokuar me nje titull shum interesant 'Pare me Miliona', titulli i kenges eshte endra e cdo Shqiptari. Po ju lem ta shijoni klipin nen shijet verore ne plazhet ku jeni aktualisht. I urojme djemve shume sukse, dhe jemi ne pritje per Hite te reja.