Baby G reagon për vdekjen 27-vjeçarit në Tiranë

 

Këngëtarja e njohur shqiptare, Baby G, ka reaguar me anë të një statusi në Instagram për vrasjen e 27- vjeçarit Mehmet Qema mbrëmjen e djeshme nga shoku i tij Marjus Dema.

Këngëtarja kishte lidhje miqësie me viktimën dhe shkruan se: “Nuk mund ta besoj! U prefsh në paqe! Nuk kam fjalë!”