Luana Vjollca bën një ndryshim në dukje

 Luana vendosi që të ndryshojë në këtë fillimvit.Luana Vjollca është një prej moderatoreve më të njohura shqiptare, e cila njëherësh është e angazhuar edhe në muzikë, shkruan lajmi.net.

Ajo komentohet shumë për paraqitjet publike, në të cilat merr shumë vëmendje me stilin e veçantë.

Përmes një videoje, Luana u shfaq me flokë të bardha dhe me balluke, ndryshim që po i shkonte shumë asaj.