FOTO / këngëtarja shqiptare del me bikini në mes të borës


Këngëtarja e njohur, Vesa Smolica është një figurë mjaft e dashur për publikun. Me zërin dhe projektet e saj muzikore ajo ka arritur të vjedhë zemrat e të gjithëve.
Këngëtaren e shohim mjaft aktive në rrjetet sociale ku herë pas here publikon momente nga përditshmëria e saj gjithashtu nuk mungojnë as pozat seksi.

Së fundmi Vesa ka ardhur me disa poza mjaft provokuese. E veshur me bikini në mes të borës bukuroshja brune ka “rritur temperaturat”.https://instagram.com/smolicavesa?igshid=1a5yyy5ihcmip