Cila është Vajza që po thyen Tik Tokun me zërin e saj?

Rinesa Zeqiraj është një këngëtare e re dhe me shum Talent. Ajo eshte nje kengetare e re ne moshe, e cila ka filluar te merret me muzike prej shum kohesh.
Rinesa eshte 21 Vjec, dhe jeton ne Gjermani se bashku me familjen e saj. Se pari ka filluar me covera te ndryshem, por do te vazhdoje edhe te lansoje kenget e saja te tjera.
Kenget e saj cover "So criminel" (dhurata dora) dhe Llafe Llafe ( dafina Zeqiri "" jane duke u pelqyer shume ne Tik Tok.
Rinesa Zeqiraj se shpejti do ti Bashkohet tregut te show bizit shqiptar https://www.tiktok.com/@rinesazeqiraj__