FOTO/ Wanda Nara çmend ndjekësit me fotot në Instagram

FOTO/ Wanda Nara çmend ndjekësit me fotot në InstagramBashkëshortja e sulmuesit të PSG, Mauro Icardi, Wanda Nara vijon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.
Me 7.6 milionë ndjekës në Instagram, argjentinasja poston herë pas here foto provokuese që nxjerrin në pah linjat e saj dhe që marrin me mijëra pëlqime dhe komente.