Bella Hadid thyen barrierat, shfaqet topless

 Modelja 24 vjeçare Bella Hadit thyen barrierat duke sfiluar topless për markën e mirënjohur Mugler për sezonin pranverë\verë 2021.


Bukuroshja e lindur në Uashington paraqitet e veshur me një dantellë shkëlqyese përrallore, seksi dhe krejtësisht të pastër pa mëngë.

Kjo sfilatë u paraqit në formën e një filmi të shkurtër në të cilin përfshiheshin modelet si Irina Shayk së bashku me yllin e Euphoria.