“Shumë të zhurmshëm”, Arbana Osmani ka dy fjalë për “Përputhen”

 Arbana tregoi haptas se a e përcjell emisionin.

Arbana Osmani kohë pas kohe tregohet e afërt me fansat e saj, duke iu përgjigjur pyetjeve të shumta që ata ia bëjnë në rrjete sociale.

Së fundi, një ndjekës i shkruan “E ndjek përputhen”, ndërsa Arbana iu përgjigj duke postuar një foto bashkë me Arjan Konomin.

“Jo nuk e ndjek, shumë të zhurmshëm. Por lexoj per te online dhe me behet qejfi per suksesin”, janë fjalët e moderatores.